Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasıyla 3 günde 600 konut satıldı

15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından düzenlenen hain saldırının ekonomiye etkisini ortadan kaldırmak amacıyla Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanya büyük ilgi gördü.

Emlak Konut GYO'nun "tarihinde ilk" olarak lanse ettiği kampanyasına yatırımcıların talebi büyük oldu. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın duyurulmasının ardından yatırımcılar soluğu projelerin satış ofislerinde aldı. İlk 3 günde rekor satış rakamlarına ulaşan yüklenici firmalar, kampanyada 600 konut sattı.

Edinilen bilgilere göre, kampanyada yaklaşık 600 konut satıldı. Emlak Konut'la iş yapan yüklenici firmalardan bazıları şu kadar satış yaptı: Teknik Yapı Evora İstanbul ve Evora Denizli projelerinde 100, Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları Başakşehir'de 25, Özkar-Özülke Ortaklığı'nın Bulvar İstanbul projesinde 47, Dağ Mühendislik'in Tual Bahçekent, Tual Adalar ve Bahçekent Flora'da 55 konut ve 10 dükkân, Dap Yapı'nın İstmarina projesinde 14 milyon lira değerinde 17 konut, Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde 71, EYG Grup'un Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde 30, Baş Yapı'nın Karat 34 projesinde 7 konut.

Yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor

Emlak Konut GYO'nun toplam 15 bin konutta geçerli olacak tarihi kampanyası kapsamında, yüzde 20 peşinat ve yüzde 0,70 faiz oranıyla 120 aya kadar vadeyle daire sahibi olmak mümkün. Şirketin diğer kampanyasına göre ise, daha önce Emlak Konut GYO'dan konut ya da ticari ünite alanlar, kalan ödemelerini peşin olarak yaparlarsa yüzde 20 indirim alacaklar.