Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO'nun yeni genel müdürü belli oldu

Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasıyla boşalan Emlak Konut GYO Genel Müdürlük koltuğuna Hakan Gedikli oturdu.

10 yıla yakın süredir Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı platformu Emlak Konut GYO’nun genel müdürlük görevini yürüten Murat Kurum 9 Temmuz 2018 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koltuğuna oturdu. Kurum’un Bakanlık görevine başlamasıyla birlikte Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğüne Hakan Gedikli getirildi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın yeni genel müdürü kamuoyuna duyuruldu. Murat Kurum, yaklaşık 10 yıl Emlak Konut GYO’da Genel Müdür olarak görev yaptıktan sonra yeni sistemin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na seçilmesinin ardından boşalan koltuğa Gedikli oturdu.

Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre Emlak Konut GYO’nun yeni Genel Müdürü Hakan Gedikli olarak belirlendi.

EMLAK KONUT GYO'DAN KAP'A YAPILAN AÇIKLAMA

Emlak Konut GYO’dan yeni Genel Müdürün Hakan Gedikli olmasına ilişkin Kap’a yapılan açıklama şöyle;

“Yönetim kurulumuzun bugünkü kararlarıyla,

Sayın Murat KURUM'un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Sayın Hakan GEDİKLİ'nin atanmasına, Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK.'nun 315.madde 1. fıkrası gereği Sn.Hakan GEDİKLİ'nin ilk genel kurul toplantısının tasvibine sunulmak üzere atanmasına, karar verilmiştir.”

EMLAK KONUT GYO’NUN YENİ GENEL MÜDÜRÜ HAKAN GEDİKLİ KİMDİR?

1975 Trabzon doğumlu olan Hakan Gedikli, 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi'nden mezun. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrameti bölümenden mezun olan Gedikli 2000-2006 yılları arasında Sultanbeyli Belediyesi'nde çeşitli kademelerde görev yaptı.

Hakan Gedikli 2006-2018 yılları arasında Emlak Konut GYO'da Etüt Proje Müdürü, Emlak ve Planlama Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Gedikli aynı zamanda 14 yaş altı basketbol branşında çalışmalarını yürüten Emlak Konut Spor Kulübü’nün de başkanı.