Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut Kanal İstanbul’a komşu proje için görüşmelere başladı

Kanal İstanbul güzergahındaki arsalarla Katarlıların yakından ilgilendiğini belirten Emlak Konut Yönetim Kurulu Başkanı Yetim, bölgedeki bir arsa için görüşmeye başladı

Expo By Quatar 2018 fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Fuarda emlak sektörünün önemli temsilcileri bir araya geldi.

Fuarda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, fuara 10 milyar TL’lik proje ile katıldıklarını ve Kanal İstanbul’a komşu konumdaki 3 milyon metrekarelik arsa için Katarlılarla görüştüklerini söyledi.

Yetim, “Katarlılarla Kanal İstanbul civarındaki arsalarımız için görüştük ve onlar da çok ilgilendi. Sunumumuzu yaptık. Türkiye’ye davet ettik. Eğer anlaşırsak hasılat paylaşımı modeliyle projeler geliştireceğiz” dedi.

HTEmlak’ta yer alan habere göre, Yetim “Dursunköy civarında 3 milyon metrekare, Halkalı Küçükçekmece’de de 1 milyon metrekare arsamız var. Dursunköy’deki arsamız imar planı sonrası 2 milyon metrekare kalır. Halkalı’daki 1 milyon metrekare arsamız var. Anlaşma sağlanırsa Katarlı yatırımcılarla 3 milyon metrekare arsa üzerinde proje geliştireceğiz” ifadelerini kullandı.