Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut’tan borç kapama kampanyası

Emlak Konut’tan borç kapama kampanyası geliyor. Borcunun tamamını kapatmak isteyenlere çeşitli indirimler uygulanacak.

Emlak Konut GYO’dan konut sahibi olanlar için borç kapama kampanyası geliyor. Yeni Akit Gazetesi’nden Mehmet Canıtatlı'nın haberine göre; konut ve ticari alan sahibi olan vatandaşlar için geçerli olacak kampanya kapsamında kolay ödeme seçenekleri sunulacak.

Emlak Konut’un kampanyasında yararlanacaklar arasında daire veya iş yeri alım sözleşmelerini TÜFE’li seçenekle satın alan ve enflasyondaki artış hızından etkilenmek istemeyen borçlular da yer alıyor. Kampanyanın yakın zamanda kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLECEK?

Emlak Konut’un kampanyasından; ödemesi devam eden borçlular, banka kredili satışlar hariç geçmiş döneme ait borç ve bu borca ilişkin tahakkuk etmiş ve/veya edecek olan gecikme faizi de dahil olmak üzere yazılı talepte bulunmaları durumunda açıklanacak indirim oranı üzerinden bakiyenin tamamını ödeyerek borçlarını kapatma imkanına sahip olacak.

AVANTAJLI SEÇENEKLER SUNULUYOR

Kampanya ile birlikte TÜFE’li, vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan vatandaşlara, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra vadesi geçmiş borçlar dahil olmak üzere borç bakiyesinin tamamının nakit ödenmesi durumunda açıklanacak olan oranlar üzerinden indirim yapılması bekleniyor.