Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut’un en iyi şantiyesi Büyükyalı İstanbul’da!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut projeleri arasındaki değerlendirmede en iyi şantiyeye sahip proje Büyükyalı İstanbul oldu.

Kaliteli ve güvenilir yapılar üreten ve her yıl binlerce insanı konut sahibi yapmayı başaran Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut imzası taşıyan konut projeleri arasında bir değerlendirme yapıldı. En iyi şantiyenin seçildiği değerlendirmede birincilik ise Büyükyalı İstanbul projesinin oldu.

İstanbul’da yeni bir deniz semti olarak yükselen Büyükyalı İstanbul projesi ‘En İyi Şantiye’ seçildi.

İstanbul Avrupa Yakası’nın sahil bandında boğazın girişinde konumlandırılan Büyükyalı İstanbul projesi “iyi yaşam” mottosuyla hayatın her alanında her zaman en iyiyi sunmayı amaç ediniyor.

Emlak Konut imzalı lüks projelerden Büyükyalı İstanbul inşaat aşamasında tercih edilen uygulama biçimleriyle de farklı alanlarda beğeni toplamaya devam ediyor. Bu doğrultuda şantiye biçimleri olarak da konut projeleri arasında yapılan değerlendirmeye göre “in iyi şantiye” olarak belirlendi.

Büyükyalı İstanbul hakkında önemli detaylar paylaşan Özak GYO Proje Yönetim ve Kalite Kontrolden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Borkan Öztürk; “Emlak Konut tarafından böyle bir ödüle layık görülmek, projemize emek veren herkesin ortaya koyduğu kararlılık, özen, disiplin ve saygının sonucudur. Bu, projemiz için gurur vericidir” dedi.

Büyükyalı İstanbul’un şantiyesinde 2 binden fazla işçinin çalıştığını ve bu sayının her geçen gün arttığını ifade eden Öztürk, önceliklerinin işçi sağlığı ve iş güvenliği olduğunun altını çizdi. İşçi sağlığından ve işçi güvenliğinden asla ödün verilmediğini özellikle belirten Öztürk, hedeflerinin sağlıklı ve düzenli bir şantiye ortamında en kaliteli ürünü elde edebilmek olduğunu ifade etti.