Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut’un Riva projesinin ismi belli oldu!

Galatasaray Spor Kulübü’ne ait Riva’daki araziye Emlak Konut tarafından inşa edilecek dev projenin ismi ‘Düşler Vadisi’ şeklinde belirlendi.

Emlak Konut GYO tarafından Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde inşa edilecek olan mega projenin ismi Düşler Vadisi Riva olarak belirlendi. Ön talep sürecinin başladığı proje Riva’da 869 bin 362 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılıyor.

Ön talep sürecinin de start verdiği Düşler Vadisi Riva konut projesinde lüks ve konforlu villa seçeneklerine yer verilecek. Emlak Konut GYO tarafından Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde yaşama kazandırılan Düşler Vadisi Riva- İstanbul projesi 869 bin 362 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Dev bir arazi üzerinde sektöre kazandırılacak olan projenin ilk etabında 500 civarında konut seçeneğine yer verilecek. Projede yer verilecek her villa için özel bahçe alanlarına da yer ayrılacak.

Kısa süre içinde satışlarının start alması beklenen ön talep toplama süreci başladı. Bin 150 dönüm arazi üzerinde Emlak Konut GYO tarafından inşası yapılacak projede doğal su akan alanlar dikkat çekiyor.

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; “Proje içindeki park ve özel orman alanı ile birlikte 1.150 dönüm üzerinde geliştirdiğimiz "Düşler Vadisi” Riva - İstanbul projemizin içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl planlıyoruz. Arazideki doğal sular, o gölete akacak" diye konuştu

Emlak Konut GYO ortaklığında Yılmaz İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılacak mega proje arsa bedeli hariç 2 milyar TL’lik yatırım değeri ile yükselecek. Belirlenen bütçenin 400 milyon TL’si yol ve altyapı çalışmalarına gidecek.

Yılmaz İnşaat, Emlak Konut’a bu projeden en az 3 milyar 808 milyon TL kazanacağına dair söz vermişti. Bu tutarın yüzde 80’i Galatasaray’ın, yüzde 20’si Emlak Konut’un olacak. Yılmaz, taahhüt edilen gelirin yüzde 5’ini Emlak Konut’a kontratı yapınca ödediklerini de bildirdi.