Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut’un Teşvikiye projesi 15 Mart’ta ihaleye çıkacak

Emlak Konut tarafından İstanbul Teşvikiye’de sektöre kazandırılacak proje 15 Mart’ta ihaleye çıkarılacak.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı tarafından Teşvikiye’de konumlandırılan projenin ihalesi 15 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul yatırım ortaklığı alanında ülkenin en büyük ismi olan Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından İstanbul Avrupa Yakası Teşvikiye konumunda hayata kazandırılacak olan konut ve ticaret alanı projesinin yapım işi ihaleye göre belirlenecek.

İhalede en yüksek teklifi veren firma Emlak Konut GYO’nun İstanbul Teşvikiye projesinin yapım işini üstlenmeye hak kazanacak. Projenin ihale tarihi ise belli oldu. Proje 15 Mart 2018 tarihinde ihaleye çıkacak.

Emlak Konut’un Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi için tarih belirlendi. Belirlenen tarihe göre ihale 15 Mart tarihinde yapılacak.
İki oturumdan meydana gelecek Emlak Konut Teşvikiye projesi ihalesinde sonuçlar iki oturum da gerçekleştikten sonra belli olacak. Emlak

Konut GYO İstanbul Teşvikiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi için yapılan ihalede en yüksek teklifi veren firma galip ayrılacak.

Toplam konut ve ticaret alanı 13 bin 723 metrekare büyüklüğünde ve parka alanı ise 6 bin 954 metrekare büyüklüğünde alana sahip olması planlanan projede; park alanları, ticari birimler ve konutlara yer verilecek.

İhalenin ardından yapım işini üstlenen firmanın belirlenmesiyle kısa süre içinde çalışmaların da start alması bekleniyor. 2 oturumlu ihalede kazanan firma iki oturumun ardından belli olacak ve buna göre Emlak Konut GYO’nun İstanbul Teşvikiye konumunda yer alması planlanan kapsamlı projesinde çalışmaların başlaması için ilk adım da atılmış olacak.