Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emporia İstanbul fiyatları 402 bin TL’den başlıyor

AKS Yapı tarafından İstanbul’un Ümraniye bölgesinde hayata geçirilen Emporia İstanbul ev fiyatları 402 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

AKS Yapı imzasıyla kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Empoira İstanbul projesi toplam 536 daireden meydana geliyor. 12 bin metrekare alan üzerinde kurulan projede 1+1 ve 2+1 tip dairelere yer veriliyor.

4 blok olarak dizayn edilen Emporia İstanbul projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 6 bin 500 TL’den başlıyor. Emporia İstanbul’da daire büyüklükleri 60 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor.

Emporia İstanbul projesinde yüzde 40 peşinat karşılığında 24 ay sıfır faiz ya da yüzde 50 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Residence ve home ofis olarak tasarlanan proje, iş merkezlerine ve ana ulaşım yollarına oldukça yakın mesafede inşa ediliyor. Projede daire fiyatları 402 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul Finans Merkezi'ne sadece 2 dakika mesafede yer alan Emporia İstanbul'da daire sahiplerine rezidans hizmetleri sunulacak. Emporia İstanbul’da teslimler 24 ay sonra yapılacak.