Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emporia İstanbul'da daire fiyatları 369 bin TL'den başlıyor

AKS Yapı tarafından Ümraniye'de konumlandırılan Emporia İstanbul projesinde yer alan daireler yüzde 1 KDV avantajı ve cazip ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor.

AKS Yapı'nın İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında konumlandırdığı projesi Emporia İstanbul projesi 12 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 4 bloktan oluşan projede toplamda 536 home ofis ve rezidans daire yer alıyor. Büyüklükleri 60 metrekare ile 101 metrekare arasında değişen konut projelerinin yer aldığı Emporia İstanbul'da daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı.

Konutların yanın sıra alanları 50 metrekare ile bin metrekare arasında değişen dükkan ve mağazaların da yer aldığı projede daire fiyatları 369 bin TL ile 558 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 36 ay sıfır faiz, yüzde 40 peşinatla 24 ay sıfır faiz ve yüzde 30 peşinatla 18 ay vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve Türk hamamı bulunuyor.