Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EMS Butik Residence’da 0 faizle ev almak mümkün!

EMS Butik Residence, konut sahibi olmak isteyenlere 100 ay ve 0 faiz imkanı sunuyor.Proje, İstanbul’un Esenyurt İlçesinde yükselecek.

EMS Yapı, bölgeye getirdiği yeniliklerin yanı sıra ev sahibi olmayı da kolaylaştırıyor. Esenyurt'ta semt pazarı, AVM, hastane, okul gibi hayatımızda önemli yer tutan noktalarına, yürüme mesafesinde bulunan EMS Butik Residence, E5'e ve Metrobüs'e de 10 dk mesafede yer alıyor. Ulaşım araçlarına yakın olması nedeniyle hayatı kolaylaştıran EMS Yapı, aylık 1.010 TL taksitle üstelik 100 ay 0 faiz ödeme kolaylığı sunuyor.

Modern ve özel tasarımlarıyla yatırımcısına kazandırmayı amaçlayan EMS Yapı, 100 ay ve 0 faizle konut satışlarını sürdürüyor.

EMS YAPI'nın özel projesi EMS Butik bir ''residence''ın sağlayabileceği tüm ihtiyaçlara cevap verebilir. Bu kolaylık ve rahata sahip olmayı da kolaylaştıran EMS YAPI’da, iki tip 1+1 ve 3 tip 2+1'lerden oluşan toplam 72 daire bulunuyor. Bunlara ek olarak açık otopark, lobi, 2 adet ticari alan, fitness, sosyal tesis, yürüyüş alanları da bu projede yer alıyor.