Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EMS Butik Residence’dan 1.010 TL taksit fırsatı!

EMS Yapı imzasıyla Esenyurt’ta inşa edilen EMS Buitk Residence, ev sahibi olmak isteyenlere aylık 1.010 TL taksit imkanı sunuyor.

Yatırımcısına kazandırmayı hedefleyen EMS Yapı, 100 ay ve 0 faizle konut satışlarını sürdürüyor. EMS Yapı, bölgeye getirdiği yeniliklerin yanı sıra ev sahibi olmayı da kolaylaştırıyor.

“100 ay 0 faiz” fırsatı

Esenyurt'ta semt pazarı, AVM, hastane, okul gibi hayatımızda önemli yer tutan noktalarına, yürüme mesafesinde bulunan EMS Butik Residence, E5'e ve Metrobüs'e de 10 dk mesafede yer alıyor. EMS Yapı, aylık 1.010 TL taksitle üstelik 100 ay 0 faiz ödeme kolaylığı sunuyor.

72 daireden oluşuyor

Ulaşım araçlarına yakın olması nedeniyle hayatı kolaylaştıran Modern ve özel tasarımlarıyla EMS YAPI'nın özel projesi EMS Butik bir ''residence''ın sağlayabileceği tüm ihtiyaçlara cevap verebilir. Bu kolaylık ve rahata sahip olmayı da kolaylaştıran EMS YAPI’da, iki tip 1+1 ve 3 tip 2+1'lerden oluşan toplam 72 daire bulunuyor. Bunlara ek olarak açık otopark, lobi, 2 adet ticari alan, fitness, sosyal tesis, yürüyüş alanları da bu projede yer alıyor.