Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ENDA Konakları’nda daire fiyatlarında konak konforu sunuluyor

DAFF Yapı tarafından Başkentin yeni gözde lokasyonlarından Gölbaşı’nda hayata geçirilen ENDA Konakları’nda uygun fiyatlarla konak keyfini yaşayın.

Ankara’nın sürekli yükselen ve gelişen bölgesi Gölbaşı lokasyonunda DAFF Yapı güvencesiyle hayata geçirilen ENDA Konakları erişilebilir fiyatlar ve ödeme koşullarıyla konak konforunu yaşamayı vaat ediyor.

“Yatay mimari” konsepti ve akıllı ev teknolojisi ile yeni mimari anlayışının temsilci ismi ENDA Konakları’nda aylık 0.99 vade farkı ile 120 aya kadar vade fırsatı ayrıcalığıyla yatırım yapma imkanı sağlanıyor.

Başkentte yatay mimarinin en iyi örneklerinden biri olarak gösterilen, klasik villa anlayışının yerini konak ihtişamına bıraktığı yeni bir anlayışın temsilcisi olan projede şimdi, aylık 0.99 vade farkı ve 120 aya kadar vade ile avantajlı ödeme planları sunuluyor.

Piyasa maliyetlerinin çok altında, uygun ödeme koşullarıyla sunulan projede konak ihtişamını uygun fiyatlarla elde etme imkanı tanınıyor.

Konak fiyatları daire fiyatlarına sunuluyor

Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından hayata geçirilen ve Başkent’te kazandırdığı yeni yaşam konsepti ile yeni bir dönemin de kapılarını aralayan proje tamamlanma aşamasına geldi. Doğayla iç içe bir yaşam sunan proje, şehir merkezine 15 dakikalık mesafede yer alması, son teknolojik sistemlerle hayata geçmesi, konak yaşamını daire fiyatlarıyla sunması ile de önemli tercih sebebi oluyor.

Erişilebilir fiyatla rüya gibi bir yaşam

DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu, proje hakkında bilgi verirken, ENDA’nın, yeni nesil konak keyfi isteyenlere bu imkanı erişilebilir fiyatlarla sunduğunu ifade etti. Kırkıncıoğlu, tamamen bağımsız ve büyük bahçeli, akıllı ev teknolojili konakların fiyatının, Ankara’nın cazibe merkezleri olan İncek, Çayyolu, Bilkent, Beysukent gibi bölgelerdeki normal daire fiyatları düzeyinde olduğuna dikkati çekti.

Şehir trafiğinden uzakta

Yaşanan mekandan memnuniyet konusunda ilk kriterin lokasyon olduğunu belirten Kırkıncıoğlu, ENDA’nın kurulduğu alanın hem merkeze yakın hem şehir trafiğine girmeden seri ulaşım imkanı sunan, temiz havası ile tercih edilen ve Ankaralıları hafta sonları bir araya getiren cazip bir bölgede yer aldığına işaret etti.

Her daim tatil modu ve sıcak komşuluk ilişkileri

Kırkıncıoğlu, Ankara’nın gözde eğitim kurumlarının da bölgede yer aldığına işaret ederek, konut alıcılarının doğayla yakınlaşma isteği, bahçe özlemi, konut, sağlıklı çevre, temiz hava, kalite ve güvenlik beklentilerinin ENDA’da en üst düzeyde karşılandığını vurguladı. Unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerine giderek artan özleme de işaret eden Kırkıncıoğlu, “ENDA’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu değil, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı modunda komşuluk ilişkileri de yaşayacak” dedi.

Geleceğin yaşam formu

Akıllı ev teknolojileri ile konak keyfini bir arada sunan ENDA konakları, doğa ve teknolojinin nimetlerini bir arada sunması yönüyle gelecek nesillerin favorisi olacak bir yaşamı bugünden sunuyor.

Organik tarım yapabilmek mümkün

18.000 metrekare arazi üzerinde inşa edilen 20 adet konaktan oluşan ENDA projesinde evler 3 metre tavan yüksekliğine sahip. Site içinde, tamamen bağımsız tipte, dört cepheli her konağın kendine ait, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik birer bahçesi bulunuyor. Bunun yanı sıra ENDA sakinleri, kendi bahçeleri dışında 2 dönümlük “bostan” alanında ilaç ve gübre kullanmadan, tamamen organik ve doğal tarım da yapabilecek.

Geniş sosyal imkanlar sunuluyor

Projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatıların tümü bulunuyor. Konaklar, RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri ile de göz dolduruyor. ENDA, 7/24 görev başında olan profesyonel ekibin yanı sıra siteyi baştan başa çevreleyen ferforje duvarlar ve tam donanımlı gözetim mekanizmalarıyla da korunacak. Ortak alanların bakımı, yüzme havuzu gibi diğer site içi hizmetler de profesyonel site yönetimince sunulacak.