Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Enda Konakları'nda fiyatlar 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor

Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı imzasıyla Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde hayata geçirilen Enda Konakları'nda satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 18 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Enda Konakları'nda toplam 20 konuta yer veriliyor. Her biri bir konak olarak inşa edilen konutların yer aldığı projede 322 metrekare büyüklüğe sahip 6+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor.

Teslimlerine Haziran 2017'de başlanması beklenen projede fiyatlar 1 milyon 200 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Enda Konakları, yatırımcılarına rezidans konforunda çağdaş bir konak deneyimi yaşatmayı vadediyor.

Her konağın kendine ait 700 metrekarelik bahçesinin bulunduğu Enda Konakları'nın sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi yer alıyor. Gerçek konak keyfini ileri teknolojili akıllı ev sistemleriyle birleştiren proje, konaklar 3 metrelik tavan yükseklikleriyle dikkat çekiyor.