Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Endülüs Park'ta son dairelerin satışları sürüyor

Endülüs Gayrimenkul Yatırım tarafından Bursa'nın en değerli ilçelerinden Nilüfer'de konumlandırılan Endülüs Park projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

İstanbul'a yakınlığı ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı yatırımcının ilgisini çekmeyi başaran Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Endülüs Park projesi 22 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 240 dairenin yer aldığı projede 101 mağazadan oluşan üzeri açık bir alışveriş merkezi de bulunuyor.

Alanları 55 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu Endülüs Park projesinde konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Avantajlı ödeme planlarıyla kolayca daire sahibi olunabilen projede daire fiyatları 200 bin TL ile 730 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Mudanya ve şehir merkezine 15 dakikalık mesafede yükselen Endülüs Park projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, yürüyüş parkurları, açık ve kapalı otopark, açılır-kapanır yüzme havuzu, Türk hamamı, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar mevcut.