Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EON Meydan’da fiyatlar 588 bin TL’den başlıyor

İstanbul Sultanbeyli’de yükselen EON Meydan satışa çıktı. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı EON Meydan’da fiyatlar 588 bin TL’den başlıyor.

EON İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçirilen EON Meydan projesi satışa çıktı. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı EON Meydan’da fiyatlar 588 bin TL’den başlıyor.

11 bin metrekare üzerinde yükselen EON Meydan; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 220 adet konut ve 57 adet ticari üniteden meydana geliyor. EON Meydan’daki konutlar brüt 91 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projede yer alan ticari ünitelerin büyüklükleri ise 42 metrekare ile bin 500 metrekare arasında değişiyor.

46 AYA KADAR VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI

EON Meydan’da yer alan konutların fiyatları 588 bin TL ile 1 milyon 385 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen EON Meydan’da birer yıllık arayla her biri konut bedelinin yüzde 20’si kadar iki ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel için ise şirket bünyesinde 46 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

EON Meydan’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslimlerinin 2020 yılı içerisinde yapılması planlanıyor.

METRO İSTASYONUNA 1 DAKİKA YAKINLIKTA YER ALIYOR

EON Meydan, Sultanbeyli Metro İstasyonu’na 1 dakika yakınlıkta yükseliyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 8 dakika mesafede yer alan EON Meydan’dan Avrasya Tüneli'ne 18 dakika, Kadıköy Meydanı’na 21 dakika ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 24 dakikada ulaşılabiliyor.

Konut sahiplerine kapalı, misafirlerine ise açık otopark imkanının yer aldığı EON Meydan’da blok girişlerinde, otoparkta ve çarşıda 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL ALANLAR YER ALACAK

EON Meydan’da açık ve kapalı alanda sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. EON Meydan’da çocukların gelişimine katkı sunan etkinliklerin yapılabileceği sinema salonu, çok amaçlı oyun salonu gibi alanların yanı sıra çalışan ailelerin çocuklarını rahatlıkla bırakabileceği anaokulu da bulunacak.