Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Epique Island gelecek yaza hazır olacak

Aksoy Holding'in Güney Afrikalı mimarlık firması SAOTA ile hayata geçirdiği Epique Island projesinde yaşam 2017’de başlıyor. Projede satışlar devam ediyor.

Bodrum'un en güzel bölgelerinden Yalıkavak'ta Tilkicik Koyu'nda konumlandırılan Epique Island projesi kapılarını 2017 yazında açmaya hazırlanıyor. “Yalınayak Lüks” konseptiyle hayata geçirilen proje; 75 lüks villa, 150 tekne bağlama kapasiteli marina, 50 suitten oluşan butik otel, plajlar, havuz ve restoranlardan oluşuyor. 126 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen projede alanları 469 metrekare ile 706 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde villalar yer alıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Epique Island'ta villaların ortalama fiyatı 5 milyon TL seviyesinde.

Sürdürülebilir yaşam Epique Island'ta

Her biri panoramik Bodrum manzarasına sahip olan 3 ana tipte 10 farklı villa tipinin yer aldığı Epique Island projesinde, adanın dokusunun verdiği hissi korumak amacıyla doğal malzemeler, renk seçimleri ve özel peyzaj doğa ile bütünleşiyor. Projenin tüm detaylarında sürdürülebilirlik prensipleri öne çıkıyor. Villalardaki açılabilir büyük kapılar ve pencereler sayesinde iç mekanlarda doğal bir havalandırma sağlanırken, mimari tasarımın sunduğu geniş olanaklar sayesinde, iç mekan aydınlatmasında yapay ışığın kullanımı azaltılıyor. Villalardan bağımsız olarak oluşturulan avlu ve teras alanları Bodrum'un güzelliklerini her mevsim yaşama imkanı yaratıyor. Üzerinde detaylı bir şekilde düşünülen elektronik ve mekanik sistemler ise ısıtma ve soğutma için gerekli olan enerji ihtiyacını minimize ediyor.