Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Epique Island gelecek yaza hazır olacak

Aksoy Holding'in Güney Afrikalı mimarlık firması SAOTA ile hayata geçirdiği Epique Island projesinde yaşam 2017’de başlıyor. Projede satışlar devam ediyor.

Bodrum'un en güzel bölgelerinden Yalıkavak'ta Tilkicik Koyu'nda konumlandırılan Epique Island projesi kapılarını 2017 yazında açmaya hazırlanıyor. “Yalınayak Lüks” konseptiyle hayata geçirilen proje; 75 lüks villa, 150 tekne bağlama kapasiteli marina, 50 suitten oluşan butik otel, plajlar, havuz ve restoranlardan oluşuyor. 126 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen projede alanları 469 metrekare ile 706 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde villalar yer alıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Epique Island'ta villaların ortalama fiyatı 5 milyon TL seviyesinde.

Sürdürülebilir yaşam Epique Island'ta

Her biri panoramik Bodrum manzarasına sahip olan 3 ana tipte 10 farklı villa tipinin yer aldığı Epique Island projesinde, adanın dokusunun verdiği hissi korumak amacıyla doğal malzemeler, renk seçimleri ve özel peyzaj doğa ile bütünleşiyor. Projenin tüm detaylarında sürdürülebilirlik prensipleri öne çıkıyor. Villalardaki açılabilir büyük kapılar ve pencereler sayesinde iç mekanlarda doğal bir havalandırma sağlanırken, mimari tasarımın sunduğu geniş olanaklar sayesinde, iç mekan aydınlatmasında yapay ışığın kullanımı azaltılıyor. Villalardan bağımsız olarak oluşturulan avlu ve teras alanları Bodrum'un güzelliklerini her mevsim yaşama imkanı yaratıyor. Üzerinde detaylı bir şekilde düşünülen elektronik ve mekanik sistemler ise ısıtma ve soğutma için gerekli olan enerji ihtiyacını minimize ediyor.