Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Epique Island'ta satış fiyatları belli oldu

Aksoy Holding tarafından Bodrum'da inşa edilen Epique Island projesinde kaba inşaatın üçte biri tamamlandı. Projede metrekare birim fiyatları 8 bin euro olarak açıklandı.

Uzun yıllardır turizm ve enerji sektöründe faaliyet gösteren Aksoy Holding, Bodrum'da hayata geçireceği ilk projesi Epique Island ile gayrimenkul sektörüne adımını atıyor. Bodrum'un Tilkicik Koyu'nda 126 dönümlük yarımada üzerinde yükselecek olan Epique Island için 250 milyon dolarlık yatırım gerçekleştiren şirketin, Epique markasıyla İstanbul'un yanı sıra gelişmeye açık diğer illerde de proje üreteceği açıklandı.

Projenin lansman toplantısında konuşan Aksoy Holding CEO'su Batu Aksoy, bu alanın aslında kendilerine uzak olmadığını belirterek, Conrad Oteli ile bulundukları gayrimenkul sektöründe daha fazla büyümek istediklerini söyledi. Epique Island projesinde 75 müstakil villa, 50 suitin yer aldığı butik otel ve 150 tekne bağlama kapasiteli marinanın yer aldığını belirten Aksoy, toplamda 200-250 milyon dolara mal olacak projeden 300-350 milyon dolar aralığında gelir beklediklerini açıkladı.

Projenin 3 ayrı tipte inşa edilen tamamında müstakil havuzun bulunduğu villalardan oluştuğunu dile getiren Aksoy, proje içerisinde güneşlenme terasları, süs havuzları, bahçe şöminesi, 2-3 katlı otoparkların da bulunacağı ifade etti. Projeyi 2017 yılında tamamlamayı hedeflediklerini belirten Batu Aksoy, projede bulunan villaların metrekare fiyatlarının da ortalama 8 bin euro civarında olduğunu söyledi.