Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Equinox Çayyolu’nda fiyatlar 1 milyon 750 bin TL’den başlıyor

Ankara’nın Çayyolu ilçesinde inşa edilen Equinox Çayyolu projesinde fiyatlar 1 milyon 750 bin TL’den başlıyor.

11 bin 200 metrekarelik arsa üzerine kurulan Equinox Çayyolu projesi, SK Grup tarafından Ankara’da yükseliyor. 4+1, 5+1, 6+1 ve dubleks daire tiplerinden oluşan projede daire alanları 220 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiyor. A,B ve C olmak üzere 3 bloktan meydana gelen projede toplam 138 daire bulunuyor. A ve B blokları 109 metre yüksekliğinde inşa edilirken, C bloğu ise yatay şekilde dizayn ediliyor.

Rahat alışveriş fırsatı sunuyor

Konut sahiplerinin rahat alışveriş yapmaları için proje; Galeria'ya, Minasera'ya, CarrefurSA'ya, Arcadium'a yakın yerde konumlanıyor. Bunun yanı sıra projede çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Equinox Çayyolu projesi Başkent Üniversitesi, ODTÜ Çankaya Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi’ne yakın yerde hayata geçiriliyor.

Equinox Çayyolu projesi daire fiyatları

Equinox Çayyolu projesi kapsamında 4+1 daire fiyatları 1 milyon 750 bin lira ile 2 milyon 750 bin lira arasında değişiyor. Equinox Çayyolu projesinden ev almak isteyenler için yüzde 50 peşinat karşılığında 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.