Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Equinox Çayyolu'nda fiyatlar değişmedi

SK Grup'un Ankara Çayyolu'nda hayata geçirdiği Equinox Çayyolu projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Satışlarına geçtiğimiz Nisan ayında başlanan Equinox Çayyolu projesinde toplam 138 konuta yer veriliyor. Satış ve inşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği Equinox Çayyolu projesi 11 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Biri yatay, ikisi dikey olmak üzere üç blok halinde inşa edilen projede; alanları 220 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiklik gösteren 4+1, 5+1, 6+1 ve dubleks tipinde konutlara yer veriliyor.

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanması planlanan projede daire fiyatları 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor. Tüm dairelerin şehir manzarasına sahip olduğu Equinox Çayyolu projesinden konut sahibi olmak isteyenlere; firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Lokasyon avantajıyla yatırımcısının hayatını kolaylaştırmayı vadeden Equinox Çayyolu; Eskişehir Yolu İncek Bulvarı ile Konya Yolu bağlantısı ve metroya oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Çeşitli eğitim ve sağlık merkezlerine de birkaç dakikalık mesafede yükselen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kamelya, açık otopark ve güneşlenme terası bulunuyor.