Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ERA Gayrimenkul kazancın sırrını anlatacak

ERA Gayrimenkul 'Bayim Olur Musun Fuarı'nda kendi işini kurmak isteyenlere franchise sektörünün avantajlarını anlatacak, kazancın sırlarını açıklayacak.

Türkiye’nin bayilik fuarı olan ve bu yıl 15. kez düzenlenen ‘Bayim Olur musun?’ franchise yöntemiyle iş kurmak isteyen firmalar için önemli bir etkinlik olarak kabul görüyor. ABD merkezli ve Avrupa ile Ortadoğu’nun dev gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, bu yıl da fuarda girişimci adaylarına küçük bir sermaye ile çok kazanç elde etmenin püf noktalarını anlatacak.

Sektörün nabzının tutulduğu konferans ve toplantılarda global kimliği ve inovatif tarzı ile öne çıkan ERA Gayrimenkul Türkiye, bu yıl 12-15 Ekim tarihlerinde CNR EXPO Center/ Yeşilköy ’de gerçekleşecek ‘Bayim Olur musun Fuarı'nda ziyaretçilerini 6-7 Hall ‘da buluan E 102 nolu standında ağırlayacak.

Fuar’da girişimci adaylarına franchise imkanları ve dünya markası ile çalışmanın yarattığı avantajları anlatacak olan ERA Gayrimenkul Türkiye ziyaretçileri, küçük bir yatırımla dünya devi bir şirket ile ortak olmayı deneyimleyecek.

ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay’ın fuarın 1. günü 12. Ekim Perşembe 16:00- 16:30 saatlerinde 7. Hall seminer alanında gerçekleştireceği seminerde; ‘Uluslararası bir firma çatısı altında Gayrimenkul Danışmanlığı Yapmak’ konu başlığıyla; Uluslararası marka ile çalışan danışman nasıl fark yaratır? En doğru potansiyel alıcıya veya satıcıya nasıl ulaşır? sorularının yanıtlarının yanı sıra, dünya markası çatısı altında çalışan gayrimenkul danışmanlarının markaya entegre olması, sürekli geliştirilmesi ve riskin nasıl minimalize edilebileceği konularını gündeme alacak. Atalay, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, sektörün gelişmesi için elzem olarak gördükleri yeni girişimci sayısının artarak devam etmesi için yaptıkları çalışmaları aktardı. Atalay, “İnsanlar yeni bir iş kurmaya karar verdiklerinde hayatlarında o güne kadar hiç yaşamamış oldukları tecrübeler yaşıyorlar. Daha işin başında yapılan hatalar yüzünden kaybedilen paralar ve zaman nedeniyle birçok işletme henüz yolun başında havlu atmak zorunda kalıyor. Biz ERA Gayrimenkul olarak bizden franchise alanlar için sağladığımız know – how desteği sayesinde henüz start up seviyesinde olan bir çok işletmeyi piyasa koşullarına hazırlıyoruz. Dolayısıyla global bir oyuncuyla çalışan küçük yatırımcılar piyasaya daha hızlı tutunuyor ve geleceğe daha emin adımlarla ilerliyorlar” dedi.

Teknik altyapı ve teknolojiye yatırım

ERA Gayrimenkul Türkiye, temmuz ayında ciddi bir yatırımla Nida Kule Göztepe’deki yeni ve modern merkezine taşınmıştı. Yeni merkeziyle gerek iş birimlerinin kendi arasında, gerekse iş ortakları ile ERA Gayrimenkul Türkiye arasında güçlü bir sinerji yaratmayı amaçlayan firma, ERA çalışanlarına da modern ve keyifli bir çalışma ortamı sunmuş oldu. En modern teknolojilerle donatılan 450 metrekarelik yeni merkez, genel müdürlük bünyesinde yer alan 18 kişilik kadrosu ile yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca, ofis içinde müşteri destek birimi ve broker eğitim biriminin yanı sıra ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürlüğü de yer alıyor.

Türkiye’nin en ileri teknolojik altyapılarından birini kuran ERA Gayrimenkul, yeni merkezi, ofisleri, CRM sistemleri ve Microsoft ile yapmış olduğu iş ortaklığına ek olarak, 360 derece otomasyonlu portföy sunumu sağlayan hizmetleri ve voip santral alt yapı sistemi ile ofislerin merkeze entegre olarak çalışması olanağını sağlıyor. Zamandan ciddi oranda tasarruf etmeyi sağlayan bu özelliğin yanı sıra ERA, franchise sahiplerine, ofis ve ekip yönetimi, ofisler arasında portföy ve müşteri talep eşleştirme, ajanda ve iş takibi, hazır mobil uyumlu web sitesi, portal ilan entegrasyonu, ofis santral telefonu-CRM entegrasyonu, 360° sanal tur ve video ekleme, toplu SMS, toplu posta ve ERATECH CRM Entegre Ofis Santrali (bulutfon.com) gibi teknolojik imkanlar sunuyor. 4 büyük emlak portalı ile yapılan entegrasyon anlaşması ile de broker ve gayrimenkul danışmanları portföylerinin bu portallarda eş zamanlı olarak yayınlanması sağlanıyor.

Ücretsiz hukuki destek sağlıyor

Teknik ve altyapı çalışmalarının yanı sıra hukuki destek de sağlayan ERA Türkiye, gayrimenkul hukukuna hakim profesyonellerden destek de sağlıyor. İK, altyapı ve teknoloji yatırımlarıyla rakiplerinden ayrılan, eğitime verdiği destekle sektörde fark yaratan, yeni ofisleriyle Türkiye’ye istihdam sağlayan ve girişimci adaylarına kazancın sırlarını veren ERA Gayrimenkul Türkiye, hızlı büyümesini devam ettiriyor.

ERA Gayrimenkul Akademisi

Türkiye gayrimenkul sektörünün genç oyuncularından olmasına rağmen kurulduğu günden beri sektöre yüksek katma değer yaratan ERA Gayrimenkul Türkiye’nin sektöre getirdiği yenilikler arasında eğitim birimi olan ERA Real Estate Gayrimenkul Akademisi de bulunuyor. Türkiye’nin lider gayrimenkul akademisi ‘ERA Akademi eğitim hizmetlerini sürdürüyor. Sektörde bir ilk olan; Role Play ve Gayrimenkul danışmanları oryantasyon programlarının dahil olduğu ‘’ yaşayarak öğrenme’’ eğitim modeli ile Gayrimenkul Danışmanlarının sahada karşılaşabileceği potansiyel sorunlar ile ilgili çözümler üretiyor.