Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ERA Gayrimenkul Türkiye yıl sonuna kadar yüzde 50 büyüme hedefliyor

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye 2018 yılının sonuna kadar yüzde 50 oranında büyümeyi hedefliyor.

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye Franchising Kanal Direktörü Kadir Tümen, ERA Gayrimenkul Türkiye’nin 2018 yılı ilk altı ayını değerlendirdi. İlk altı ayda yüzde 20 büyüdüklerini belirten Tümen 2018 yılında yüzde 50 ’lik büyüme hedeflediklerini açıkladı.

Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, 2018’in ilk 6 aylık sürecindeki ve yıl sonu ulaşmayı planladıkları hedeflerini anlattı. 2018 yılının ilk altı aylık sürecinde KKTC ve tüm Türkiye’de yeni katılan ofisler ile yüzde 20 ’lik büyüme gerçekleştiren ERA Gayrimenkul Türkiye yılsonunda yüzde 50 büyüme oranını elde etmeyi hedefliyor.

ERA Gayrimenkul Türkiye Franchising ve Kanal Direktörü Kadir Tümen; “Ülkemiz için yoğun ve tempolu geçen bir dönem oldu. Bu tempolu dönem içerisinde seçim sürecini geride bıraktık. Seçim sonrası dönem de geri kalan altı aylık süreci daha net projeksiyonlarla sürdürmeyi hedefliyoruz. İlk altı ayda ofis rakamlarımızda, broker sayımızda ve gayrimenkul sayılarımızda ciddi oranda artış yakaladık. Seçim sürecini geride bırakmış olmamamızla birlikte yatırımcıların bekleme stratejilerinden çıkıp artık aksiyon alma, yatırım yapma ve planlama kısmına geçeceklerini bekliyoruz” dedi.

“Sektörün ikinci altı ayı hareketli olacak”

Tümen, “2018 yılsonunu 2017 yılsonun da belirlediğimiz ofis bazında yüzde 50’lik büyümeyi gerçekleştirerek tamamlamayı düşünüyoruz. 2018 yılının son 6 aylık döneminin hem sektörümüz açısından hem markamız açısından oldukça hareketli geçeceğine inanıyoruz. İlk altı ayı bitirmeden önce aldığımız talepler de sektörün hareketleneceğini gösteriyor. Özellikle İstanbul dışından gelen başvuru sayımızda artış var. Hareketlenmenin İstanbul, İzmir ve Ankara dışında diğer şehirlerimizde de yaşanmasını bekliyoruz.” şeklinde konuştu.