Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ERA Türkiye profesyonellere eğitim verecek

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul platformlarından ERA Türkiye, bünyesinde bulunan Gayrimenkul Akademisi'nde sektördeki profesyonellere ücretsiz eğitim verecek.

Türkiye’nin 5 farklı kentinde eğitim ve seminerler verecek olan ERA, sektörle ilgili tüm profesyonellere işlerini geliştirmenin ipuçları hakkında bilgi paylaşacak.

Dünya genelindeki tecrübesiyle sektörün saygın oyuncularından biri olan ERA Türkiye, sektörün kurumsallaşması ve gayrimenkul danışmanlarına güvenin artması için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekim ayı boyunca toplam 5 farklı şehirde vereceği eğitim ve seminerler ile sektöre eğitimli personel kazandırma stratejini sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, gayrimenkul sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi eğitim ve seminerlerine bekliyor.

5 Ekim Perşembe günü İzmir Hilton Otel’de başlayacak ve Ekim ayı süresince farklı il ve bölgelerde gerçekleşecek eğitim ve seminerler, 31 Ekim Salı günü İstanbul Koztyatağı Hilton otel de son bulacak. 5 Ekim’de İzmir Hilton’da ve 17 Ekim’de İstanbul Point otelde ve 24 Ekim’de Ankara Crowne Plaza’da saat 19.00 – 21.00 arasında yapılacak ve ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Geliştirme Direktörü Kadir Tümen’in anlatımıyla gerçekleşecek ‘Bölgende Tek Ol’ semineri, katılımcılara, ‘Uzmanlık bölgesi nasıl oluşturulur?’ konusunda ipuçları verecek. Seminer, sektör profesyonellerine ve sektöre girmek isteyenlere meslek ve kariyer hedeflerini geliştirecek bilgiler vermeyi hedefliyor.

Sektörde profesyonelleşmeyi artırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden ERA Gayrimenkul Türkiye, lokal çalışmalara da imza atarak sektörün bölgesel gelişimine de katkı sunmayı amaçlıyor. Şirket, bu amaçla Bursa ve çevresindeki profesyonellere yönelik düzenlediği ‘Proje Satışına Giriş’ semineri ile proje satışı konusuna makro açıdan bir bakış sunacak. Söz konusu workshop’ta katılımcılar, network fırsatlarının yanı sıra mesleki bilgileri ve kariyerlerini de geliştirme fırsatı yakalayacak. 20 Ekim Cuma günü 09:30-12:30 saat aralığında gerçekleşecek eğitimden kayıt yaptıran tüm katılımcılar ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Öte yandan 31 Ekim’de ERA Gayrimenkul Akademisi gayrimenkul profesyonelleri moderatörlüğünde yapılacak ve Hilton Kozyatağı otelde gerçekleştirilecek, Dijital Çağda Gayrimenkul Sektörüne Bakış, Ticari Gayrimenkule Giriş ve Bölgende Tek Ol konularından oluşan, ‘’Kurtlar Sofrasında Gayrimenkul Avcılığı’’ workshop’u ücretsiz kayıt yaptıran tüm kullanıcıların katılımına açık olacak.
Eğitim seminerlerine ilişkin yazılı bir açıklama yapan ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, “Türkiye ekonomisine yarattığımız yüksek katma değerin ancak eğitim ile sürdürülebilir bir zeminde ilerleyeceğine inanıyoruz. Eğitim ve seminerlerimizle hem sektör oyuncularına ERA Gayrimenkul’ün know-how’ından yararlanma imkanı sunuyor, hem de sektörün daha saygın bir konuma yükselmesini amaçlıyoruz. Dolayısıyla seminer ve eğitimlerimizi, katılımcıların detaylı uzmanlıklar edinerek işlerini geliştirmesini ve hedeflerini rasyonel zeminde oluşturarak yüksek performanslara ulaşmalarını sağlamak üzere oluşturuyoruz” dedi.

Gayrimenkul Akademisi’nde profesyonellere yönelik eğitimlerini aralıksız sürdüren ERA Gayrimenkul Türkiye, bugüne kadar çok sayıda profesyonele MEB onaylı sertifika verdi.