Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erasta Edirne 13 Nisan’da kapısını ziyaretçilere açıyor

Eroğlu Gayrimenkul, Antalya ve Muğla'nın Fethiye ilçesinden sonra Erasta markasını Edirne’de açmaya hazırlanıyor.

Erasta markasıyla Edirne'de inşa ettiği üçüncü projesi Erasta Edirne 13 Nisan'da kapısını ziyaretçilere açmaya hazırlanan Eroğlu Gayrimenkul, modern tasarımı, ferah ve gün ışığı alan farklı mimarisiyle dikkat çekiyor.

Şehrin doğal ve kültürel yapısına uygun olarak tasarlanan Erasta Edirne, ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra sosyal bir ortam sunmaya hazırlanıyor. Erasta Edirne, açılış günü ve takip eden iki gün boyunca ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmak için farklı etkinlikler düzenliyor.

Erasta Edirne'de 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde toplam 35.000 metrekarelik kiralanabilir alanda yer alan toplam 125 mağazaya ek olarak cafe, restoran ve sinemanın bulunduğu sosyal alanlar alışverişi keyifli hale getiriyor. Ziyaretçilerine seçkin bir alışveriş imkânı sunan Erasta Edirne H&M, E-bebek, Kahve Dünyası, Starbucks, Hayal Kahvesi, Mac, KFC, Tavuk Dünyası ve Özsüt gibi popüler birçok markayı da Edirne'de ilk defa ziyaretçileriyle buluşturuyor. Colin's, LC Waikiki, Koton, Defacto, Flo ve Mavi dikkat çeken diğer markalar arasında yer alırken market alışverişi için Migros, Atlantis Eğlence Merkezi ve sinemanın bulunduğu Cinemarine, Erasta Edirne'nin ziyaretçilerine sunduğu diğer ayrıcalıklar arasında öne çıkıyor.

Ziyaretçilerine keyifli dakikalar sunmayı amaçlayan Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, “Erasta Edirne'nin bölgeye yeni bir soluk getireceğine ve şehrin ekonomik gelişmesine ivme kazandıracağına inanıyoruz. Ziyaretçileri yerli ve yabancı birçok markayla buluşturacak Erasta Edirne, hem civar şehirlerden hem de Yunanistan ve Bulgaristan gibi sınır ülkelerinden trafik alacak” dedi.

Erasta Edirne, 1200 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ile ziyaretçilere önemli bir konfor sunuyor.