Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'deki yeni projesinin temelleri atıldı

Kurtköy'e yaptığı yatırımlarla bölgedeki en büyük inşaat şirketi konumuna gelen Erguvan İnşaat'ın yeni projesinin temelleri atıldı.

Geçtiğimiz aylarda www.buradaneolsun.com internet sitesi üzerinden başlatılan ve 12 bin kişinin katıldığı anket sonucunda şekillendirilen projede inşaat çalışmaları başladı. Kurtköy'ün en büyük yatırımcısı olan Erguvan İnşaat'ın yeni projesinde ön talep çalışmalarına da başlandı. Eylül ayında basına tanıtılarak satışlarına başlanacak projede lansman öncesi fiyatlar 3 bin 300 TL'den başlıyor. Şirketin bölgedeki 5. projesi olan proje, Teknopark'a yakınlığından dolayı kiralama garantisi de sunuyor.

Kurtköy'deki fırsatların kaçırılmaması gerekiyor

Proje hakkında bilgiler veren Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, Ankara Caddesi üzerinde yükselen yeni projenin üniversite öğrenci ve öğretim görevlileri, Teknopark çalışanları, havaalanı çalışanları gibi geniş ve önemli bir kitlenin ihtiyacına yöneleceğini söyledi.

Yatırımcı için Kurtköy'de bugünkü fiyatların ve koşulların alım için en cazip döneminde olduğunu da anlatan Emre Maraşlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kurtköy'de Teknopark da dahil olmak üzere 5 yıl içinde istihdam edilen insan sayısı 150 bine ulaşacak. Oysa şu anda proje aşamasında olan konutlar bile tamamlandığında en fazla 30 bin konut stoku oluşacak. Dolayısıyla halihazırdaki üretim konut talebine yetişemeyecek. Zaten şu anda bile Kurtköy'de konutların yatırımlarının değerlenme oranı İstanbul ortalamasının üzerinde. 5 yıl sonra iyi bir yatırım primine sahip olmak isteyenlerin bugün buradaki fırsatları kaçırmaması gerekiyor”