Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erguvan Premium Residence otel konforunu yaşamaya davet ediyor

İstanbul Kurtköy’de Erguvan İnşaat tarafından projelendirilen Erguvan Premium Residence’ta vade farksız 36 ay senetle daire sahibi olabilirsiniz.

Erguvan İnşaat tarafından İstanbul’un son zamanlarda en çok prim getiren lokasyonlarından bir tanesi haline gelen Anadolu Yakası Kurtköy’de konumlandırılan Erguvan Premium Residence 36 ay vade farksız senetle konut sahibi olabilme imkanı tanınıyor.

Erguvan Premium Residence evinizde otel konforunu yakalayabilmeniz için her türlü detayı vaat ediyor. Otel konforunda resepsiyon hizmetleri sunulan projede housekeeping hizmetleri, modern iç ve dış mimari ile ön plana çıkıyor. Projede teslimlerin ise 2018’in ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

10 bin 350 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen projede büyüklükleri 55 ile 158 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 288 daire bulunuyor. 9 katlı 2 bloktan oluşan projede 415 metrekare kapalı sosyal alan yer alıyor. Projede konutlar dışında 10 adet de ticari birim yer alıyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Erguvan Premium Residence Teknopark’a 40 saniye yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Proje basketbol sahası, bilardo salonu, çocuk yüzme havuzu, yetişkin yüzme havuzu birçok sosyal hizmeti de bünyesinde bulunduruyor.