Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erguvan Premium'da ayda bin 910 TL taksitle ev sahibi olunabiliyor

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'de konumlandırdığı yeni projesi Erguvan Premium Residence'dan daire sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

Kurtköy'ün en değerli yatırımcılarından Erguvan İnşaat tarafından Ankara Caddesi üzerinde inşa edilen Erguvan Premium Residence'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 2 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilen lansmanın ardından resmi satışlarına başlanılan projede daire fiyatları 295 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Lansman öncesi dönemde yüzde 30'luk kısmının sahiplerini bulduğu projede toplam 284 daire ve 10 ticari birim yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 55 metrekare ile 158 metrekare arasında değiştiği Erguvan Premium Residence projesinde 178 adet 1+1, 88 adet 2+1, 9 adet 3+1 ve 9 adet 4+1 daire bulunuyor.

Teslimlerine önümüzdeki yıl başlanacak

Metrekare birim fiyatının 5 bin TL'den başlangıç gösterdiği Erguvan Premium'da yüzde 20 peşinatı teslime erteleyerek, yüzde 80'lik konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca yüzde 40 peşinat 2 yılda taksitle ödenerek, yüzde 60'lık konut bedeli için bankalardan kredi çekilebiliyor. Taksitler bin 910 TL'den başlıyor. Şirketin Kurtköy'de inşa ettiği 5'inci projesi olan Erguvan Premium Residence tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin ediliyor. Projenin teslim tarihi ise Şubat 2018 olarak öngörülüyor.

Kurtköy'de bir ilk olacak

Kurtköy’ün çevre dostu LEED Gold sertifikalı ilk projesi olacak olan Erguvan Premium Residence; Teknopark İstanbul’a yürüme mesafesinde yükseliyor. Sabiha Gökçen ve HABOM’a 3 dakika mesafede, 11 büyük firma merkezi, 5 üniversite kampüsü ve metro durağının ise oldukça yakınında konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, sauna, SPA, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve fitness merkezi bulunuyor.