Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erka Konsept'te lansman öncesi satışlar sürüyor

Erka Grup imzasıyla Kağıthane'de yükselecek olan Erka Konsept projesinde lansman öncesi satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 446 bin TL'den başlıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte İstanbul'un gelişen bölgeleri arasına giren Kağıthane'de bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Erka Konsept projesinde toplam 73 daire yer alacak. Büyükdere Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer almasıyla yüksek prim vadeden projede alanları 78 metrekare ile 123 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Nisan 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Erka Konsept'te 2+1 daireler 446 bin TL'den, 3+1 daireler ise 815 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Lansman öncesi döneme özel fırsatlarla satışa sunulan Erka Konsept'te peşin ödemelerde indirimlerin yanı sıra şirket bünyesinde vadelendirme fırsatı da bulunuyor.

Köprü bağlantılara olan yakınlığıyla dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, kamelya ve sauna yer alıyor. Tek bloktan oluşan projenin önümüzdeki günlerde basının karşına çıkarılarak lanse edilmesi bekleniyor.