Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erken teslim avantajı sunan MİNT projelerinde geri dönüş süresi 16 yıl

Gayrimenkulün üretken ismi MİNT projeleri MİNT Şişli ve MİNT E5’te geri dönüş süresi 16,7 yıl olarak belirlendi. Gayrimenkulde ortalama dönüş süresi ise 24,7 yıl…

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul üreticileri arasında yer alan MİNT tarafından hayata geçirilen İstanbul Avrupa Yakasının gözde projeleri MİNT Şişli ve MİNT E5 projelerinde konutların geri dönüş süresi 16,7 yıl şeklinde belirlendi. Gayrimenkul yatırımlarında ortalama geri dönüş süreleri ise 24,7 yıl şeklinde tespit edildi.

Ürettiği taşınmazları “Yeni Nesil Şehir Apartmanları” konseptiyle Boğaz- Haliç arasında hayata kazandıran gayrimenkulün güvenilir ismi MİNT, İstanbul‘da gayrimenkul yatırımında yaklaşık24,7 yıl olan geri dönüş süresini, MİNT E-5 ve MİNT Şişli’de 16,7 yıla kadar indirebiliyor.

MİNT Boğaz-Haliç arasında hayata geçirdiği MİNT E-5 ve MİNT Şişli konut projeleriyle şehrin tam merkezinde karlı yatırım imkanları sağlıyor. MİNT tarafından İstanbul’da üretilen projelerde, ortalaması 24,7 yıl olan geri dönüş süresini 16,7 yıla düşürüyor. Böylece MİNT yatırımcılarına bir sene tamamlandığında konut bedelinin %6’sını geri kazandırıyor.

Yatırımın temel nedenlerinden olan amortisman süresi, yatırım aracı olarak konut satın alan kişilerin yatırım bedelini kira ya da değer artışı sayesinde geri kazandıkları zaman dilimi şeklinde tanımlanabilmektedir. Bu sebepten dolayı yatırımcı da oturumcu da her zaman geri dönüş süresi daha kısa olan konutları satın almayı tercih eder.

MİNT tarafından geliştirilen ‘kira garantisi’ kampanyası ile projelerin yatırımcılarının yüksek getirisini garanti altına alıyor. MİNT E5 projesinde 4 bin TL’ye kadar, MİNT Şili’de ise 4 bin TL’ye kadar kira garantisi avantajı sağlanıyor.

Fiyatların 338 bin TL’den başladığı MİNT E5 projesinde konut satışları devam ediyor. MİNT E-5’te 1+0’dan 2+1’e kadar konut seçenekleri tüketiciye sunuluyor.

Daire fiyatlarının 328 bin TL’den başlangıç gösterdiği MİNT Şişli’de ise 1+1 ve 2+1 loft tipinde tasarlanmış daire seçeneklerine yer veriliyor.

Erken teslim avantajı sunulan MİNT E5 ve MİNT Şişli konut projelerinde dairelerin teslimleri Ağustos 2018 tarihine çekildi.