Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eroğlu, konutta tarihi kampanyaya 3 projesiyle destek veriyor

Eroğlu Gayrimenkul, sektöre ve ekonomik büyümeye katkı sağlamak amacıyla başlatılan tarihi kampanyaya; Skyland İstanbul, Harmony Towers ve Merter Platform ile katılıyor.

15 Temmuz sonrası ekonomide oluşan olumsuz havayı bertaraf etmek ve konut satışlarını arttırmak amacıyla başlatılan ‘20 yıl vadeli ve düşük faizli konut kredisi’ kampanyasına; Eroğlu Gayrimenkul de destek veriyor. Skyland İstanbul, Harmony Towers ve Merter Platform projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 15 indirim ve 60 ay sıfır faiz imkanı da sunuluyor.

"Orta gelir grubuna ev sahibi olma imkanı sunuyoruz"

Kampanyaya ilişkin görüşlerini bildiren Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, “Eroğlu Gayrimenkul olarak GYODER’in 15 Temmuz darbe girişiminin ardından sektöre destek vermek üzere başlattığı ve bizim de dahil olduğumuz "Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye" kampanyası, tüketicileri harekete geçirerek satışlarımıza olumlu yansıdı. Ekonomimiz de bu zorlu dönemi zarar görmeden atlattı.

GYODER’in 1 Şubat itibariyle başlattığı son kampanyasına da Skyland İstanbul, Harmony Towers ve Merter Platform projelerimizle destek veriyoruz. Türkiye’de ilk kez 240 ay vade ile konut satışı sunan bu kampanyanın da sektörü güçlendireceğine inanıyor, diğer taraftan özellikle orta gelir grubuna ev sahibi olma imkanı sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca Eroğlu Gayrimenkul olarak yüzde 0.79 faizle 240 ay vadeli konut satış kampanyasına dahil olmanın yanı sıra peşin alımda yüzde 15 indirimli ya da “0” faizle 5 yıl vadeli ödeme imkânlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere farklı avantajlar sunuyoruz” dedi.