Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ert Plus Topkapı’da 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor

İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Topkapı’da sektöre kazandırılan Ert Plus Topkapı projesinde 33 adet 2+1’den 5+1’e kadar daireler bulunuyor.

Butik konseptte tasarlanan projede toplam 33 tane daire yer alıyor. Her türlü zevke ve her türlü ihtiyaca uygun daire seçeneklerine yer verilen Ert Plus Topkapı projesi Ert Plus kalitesi ve güvencesiyle Zeytinburnu ilçesinin Topkapı semtinde konumlandırılıyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen Ert Plus Topkapı projesinde dairelerin büyüklükleri ise 61 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

ERT PLUS TOPKAPI GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Konforlu yaşam alanlarını tüketicinin beğenisine sunan Ert Plus Topkapı projesinde daire fiyatları ise 510 bin TL’den başlayıp 1 milyon 860 bin TL’ye kadar çıkıyor.

ERT PLUS TOPKAPI DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Ert Plus tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde inşası süren Ert Plus Topkapı konut projesinde büyüklükleri 61 metrekareden başlayıp 175 metrekareye kadar yükselen 2+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor.

7 BLOKTA 2+1’DEN 5+1’E KADAR TOPLAM 33 DAİRE

Alçak katlı toplam 7 blok şeklinde inşa edilen Ert Plus Topkapı projesi modern ve az katlı mimarisi ile de beğeni topluyor. Bölgenin siluetine uygun özelliklerde tasarlanan proje şık ve estetik mimarisi ile göz dolduruyor.

ERT PLUS TOPKAPI ÖDEME SEÇENEKLERİ

Konut kredisi kullanılarak daire satın alınabilen Ert Plus Topkapı projesinde buna ek olarak konut alıcısının şartlarına göre özel ödeme alternatifleri de geliştirilebiliyor.

ERT PLUS TOPKAPI SOSYAL OLANAKLARI

Ert Plus Topkapı projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Çocuk oyun alanları

  • Kapalı otopark

  • Yürüyüş parkuru