Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Esenler Emlak Konut Evleri satış rekoru kırmaya devam ediyor

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut tarafından İstanbul Avrupa yakası Esenler’de inşa edilen Esenler Emlak Konut Evleri’nde satışlar sürüyor.

2+1’den 4+1’e kadar konut tipi alternatifleri sunulan projede ev sahibi olmak isteyenlere sunulan alternatiflerle hayallerin gerçeğe dönüşmesi için gerekli koşullar sağlanıyor.

57 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan 2 bin 373 konut ve 55 ticari birimden oluşan projede sunulan geniş sosyal imkanlar ve konut içi konfor alıcıyı memnun etmeye devam ediyor.

Projede geniş yürüyüş alanları, peyzaj alanları, kapalı ve açık otopark hizmetleri, dinlenme ve çocuk oyun alanları, mantolama sistemi, güvenlikli inşa edilen yapılan yapılar sunuluyor.

Projeden ev sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme alternatifleri sunuluyor. peşin yapılan satışlarla yüzde 20 indirim uygulanıyor.

KDV Dahil Satış Bedelinin %5’nin peşin alınması, %5’nin 6. Ayda ara ödeme,%5’nin 18. Ayda ara ödeme , %15’nin 36. Ayda ara ödeme alınması kalan tutar ise %0,50 faiz oranı ile artan %5 faizle 240 ay vade yapılması seçeneği de sunulan Esenler Evleri’nde konut sahibi olmak kolaylaştırılıyor. Ancak projede sınırlı sayıda daire kaldığı için konut sahibi olmak isteyenlerin hızlı davranması gerekiyor.

Bir diğer ödeme seçeneği olarak da KDV Dahil Satış Bedelinin yüzde 20’nin peşin alınması, kalan tutar ise 60 ay vade farksız ödeme yapılması alternatifi sunuluyor.

Tüfeli ödeme modelinde ise KDV Dahil Satış Bedelinin yüzde 5’nin peşin alınması, yüzde 5’nin 6. Ayda ara ödeme, yüzde 15’nin 36. ay geldiğinde bir ara ödeme daha alınması kalan tutarın da 240 ay TÜFELİ (Her yıl ocak ve temmuz ayında Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinde artış yapılması) ödeme yapılması bekleniyor.
Sınırlı sayıda kalan hemen teslim konutlara sahip olmak ve Emlak Konut GYO güvencesiyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açmak için acale edin!