Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Esenler Emlak Konutları için kuralar çekildi

Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yükselen Esenler Emlak Konutları'nda teslimler Mayıs ayında başlayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm bölgesi olarak belirlenen Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nda hak sahipleri konutlarına kavuştu. Kuralarını kendileri çeken bin 435 hak sahibi yeni daire ve dükkanlarının yerlerini belirlemiş oldu. Esenler Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ortak projesi olan Esenler Emlak Konutları'nın kura işlemleri Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen konutların kura çalışmaları 2 günde tamamlandı.

Hak sahipleri yeni konutlarından memnun

Depreme dayanıklı, güvenli ve sosyal donatı alanları bulunan yeni konutlarına kavuşan hak sahiplerinin kura işlemleri de büyük bir heyecana sahne oldu. Noter huzurunda yapılan çekimlerde hak sahiplerinin mutlulukları yüzlerinden okundu. Kura çekimi sonrası yeni konutlarından çok memnun olduklarını söyleyen hak sahipleri, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu başta olmak üzere Havaalanı Kentsel Dönüşüm Konutları projesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Teslimler gelecek ay başlayacak

760 milyon liralık yatırımla 72 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Emlak Emlak Konutları'nda yaşam ise 31 Mayıs 2016 tarihinde başlayacak. Temeli 5 Ekim 2012 tarihinde atılan Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 2 bin 373 konut ve 55 işyeri yenilenmiş olacak.