Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ESN Twin Towers'da satışlar başladı

ESN Esenler Yapı İnşaat tarafından Elazığ'da inşa edilen ESN Twin Towers projesinde satışlar başladı. Projenin teslimlerine Kasım ayında başlanması hedefleniyor.

Elazığ'ın merkezinde 12 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen ESN Twin Towers projesinde toplam 102 daireye yer veriliyor. Tüm dairelerin 275 metrekare olarak tasarlandığı ESN Twin Towers projesinde 4+1 daireler yer alıyor. Kasım 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden daire sahibi olanlara tapuları hemen teslim ediliyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen proje 100'er metrelik 28 katlı 2 kuleden oluşuyor. 100 adet normal daire, 2 adet penthouse daire, 23 mağaza ve 2 teras kafenin bulunduğu ESN Twin Towers projesi; Doğu Anadolu'da yükselen en yüksek bina olması sebebiyle dikkat çekiyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, sauna, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Tamamlandığında kentin yeni çekim merkezi olması beklenen ESN Twin Towers hakkında açıklamada bulunan ESN Esenler Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Demir, "Sektörde 14 yıllık bir deneyime sahip bir firma olarak Elazığ'a çok sayıda yapı kazandırarak şehrin modern yüzünün temelini attık. Bugün geldiğimiz aşamada, üst düzey teknolojik donanıma sahip, şehrin en yüksek binasına da imzamızı atarak bu misyonumuzu en üst noktaya taşımayı hedefliyoruz. 2 yıl süren yoğun bir çalışmanın sonucunda Kasım sonu tamamlayarak şehre armağan edeceğimiz ESN Twin Towers ile sektördeki konumumuzu da güçlendiriyoruz. Sahip olduğumuz inşaat yapı kültürünün bir yansıması olan projemiz, yatırımcılarımıza kendilerini özel hissedebilecekleri konforlu bir yaşam alanı sunarken, meydanları, sosyal tesisleri ile de Elazığlılara hak ettikleri modern yaşamın kapılarını aralayacak" dedi.