Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Espada İzmir'de satışlara başlandı

Kılıçlar A.Ş tarafından İzmir Bornova'da yükselen Espada İzmir projesinde satışlara başlandı. Kişiye özel ödeme planları sunulan projede fiyatlar 265 bin TL'den başlıyor.

Bitki örtüsüyle kaplı dış yüzeyi ve balkonlu gökdelenleriyle İzmir'in konut anlayışına yeni bir soluk getirecek olan Espada İzmir projesi geçtiğimiz ay düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı. Konut ve ofis alanlarının yanı sıra bir AVM'yi de bünyesinde bulunduran Espada İzmir projesi 30 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Toplamda bin 100 dairenin yer aldığı projede büyüklükleri 39 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor. Daire fiyatlarının 265 bin TL ile 1 milyon 865 bin TL arasında değiştiği projede kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Yeşilova-Altındağ bölgesindeki otoyol bağlantı noktasına 2 dakika, Bornova ve Bayraklı merkeze 5 dakika mesafede yer alan Espada İzmir, İstanbul–İzmir arasını 3,5 saate düşürecek olan otoyol bağlantısına olan yakınlığıyla ön plana çıkıyor.