Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Koru görücüye çıkacak

Polatyol kalitesiyle inşa edilen Eston Şehir Koru’da toplamda 134 bahçeli konut ve 3 farklı tasarımda konut tipi bulunuyor.

İstanbul Avrupa yakasının en büyük gayrimenkul projelerinden birine imza atan sektörün köklü isimlerinden Polatyol projesi Eston Şehir’in Eston Şehir Koru ayağında 134 bahçeli konut ve her ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış 3 farklı konut tipi bulunuyor.

Toplamda 44 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen projede, 134 tane bahçeli ev bulunuyor. Sıcak ve lüks bir yaşam ortamı sunan Eston Şehir Koru projesinde ikiz dubleks, garden dubleks ve sky dubleks isimleri verilen 3 farklı lüks konut tipi yer alıyor.

Ön taleplerin alınmaya başladığı projede henüz fiyat listesi ve ödeme şekilleri netleştirilmedi. Projeyle ilgili detayların yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

Avrupa’nın en geniş alanda hayata geçirilen gayrimenkul projelerinden biri olacak Eston Şehir’in yeni projesi Eston Şehir Koru için ön talepler alınmaya başladı.

Projenin yatırımcılara, sektör temsilcilerine ve basın mensuplarına tanıtımı ise 14 Kasım 2017 Salı günü gerçekleştirilecek.

Bünyesindeki tüm daireler müstakil villalardan oluşan lüks projede şehrin karmaşasından uzak, doğayla iç içe ve huzurlu bir yaşamın kapıları açılacak.