Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Koru'da 50 ay senetle 'ev'lendiren kampanya

Polatyol Grubu tarafından sektöre kazandırılan Eston Şehir Koru projesinde manzaralı teras daireler yüzde 5 peşinat ya da 50 ay senet fırsatıyla satışa sunuluyor.

Korulu yaşamın tam zamanı! Polatyol Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın gelişen lokasyonlarından Bahçeşehir’de hayata kazandırılan Eston Şehir Koru projesinde yer alan yüzde manzaralı teras dairelerinden birine sahip olmak isteyenlere yüzde 5 peşin ya da 50 ay senet fırsatıyla hayallerini gerçeğe dönüştürme imkanına kavuşuyor.

Ferah meydanları ve büyüleyen korularıyla dikkat çeken proje Eston Şehir Koru’dan konut sahibi olan ilk 50 ‘Paro’luya özel olarak Zara Home’dan 5 bin TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşam vaat eden Eston Şehir Koru projesinde cazip ödeme fırsatlarıyla manzaralı teraslar, geniş ve ferah konak daireleri sunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel geliştirilen kampanya kapsamında konak daireleri ister yüzde 5 peşin ister 50 ay senetle satın alınabiliyor. İlk 50 ‘Paro’luya da Zara Home’dan 5 bin TL değerinde gönüllerince harcayabilecekleri hediye çeki takdim ediliyor. Projeden daire alanlar Eston Şehir Koru sayesinde yeni evlerinin ihtiyaçlarını karşılama fırsatı da elde ediyor.

Polatyol Grubu güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının hızlı gelişen lokasyonlarından huzur ve sükûnet vaat eden Bahçeşehir’de korular arasında konumlandırılmış Eston Şehir Koru projesi 1 milyar TL’lik yatırım değeri ile hayata geçirildi. 4 bin kişilik dev bir kasaba olarak tasarlanan projede 1090 konut ve 31 adet ticari ünite inşa ediliyor.

Villa, katlı villa ve 5 katlı koru konakları ile 7-8 katlı koru evlerinden oluşan proje yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor. Eston Şehir Koru alıcısını sunduğu geniş sosyal imkanları, ferah meydanları, amfi tiyatrosu, meyve bahçeleri, göleti, evcil hayvan parkı, açık hava sineması, koruları ile dingin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açmaya davet ediyor.

2+1’den 5,5+1’e kadar tasarlanan yaşam alanlarıyla geniş bir kitleye hitap eden Eston Şehir Koru projesinde en düşük daire fiyatı 126 metrekare şeklinde tasarlanan dairelerde 640 bin TL olarak belirlendi. Bahçeli evlerde ise fiyatlar 900 bin TL’den başlangıç göstererek 1 milyon 500 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Projedeki metrekare fiyatları ise 5 bin 500 TL’den başlıyor.

Polatyol Grubu güvencesiyle İstanbul Bahçeşehir’de sektöre kazandırılan Eston şehir Koru projesinde anahtar teslimlerinin ise 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleştirilmesi öngörülüyor.