Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Koru’da 50 aya kadar 0 faiz fırsatı

İstanbul Başakşehir’de yükselen Eston Şehir Koru’da 120 ay için 0.98 vade farkı fırsatı başladı. Eston Şehir Koru’da 50 aya kadar ise sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Polatyol tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Koru’da ikinci faz, uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Eston Şehir Koru’da 120 ay için yüzde 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor. Eston Şehir Koru’da yüzde 5 indirim, yüzde 5 peşin, 50 aya kadar sıfır faiz avantajı da sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

METREKARE FİYATLARI 5 BİN 850 TL’DEN BAŞLIYOR

Eston Şehir Koru; 2+1’den 5.5+1’e kadar uzanan birbirinden farklı konut tiplerinden meydana geliyor. Fiyatların metrekare bazında 5 bin 850 TL’den başladığı Eston Şehir Koru projesinin ilk etabının 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanıyor.

DOĞAYLA İÇ İÇE BİR YAŞAM SUNULUYOR

Eston Şehir Koru projesi; ağırlıklı olarak villa, katlı villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam bin 90 konut ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Eston Şehir Koru, Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun olarak yatay ve az katlı mimari ile yaşama kazandırılıyor.

90 dönümün yeşil alana ayrıldığı Eston Şehir Koru’da yer alacak olan konut sakinlerine nefes aldıran meydanlar, korular, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, meyve bahçeleri, gölet ve evcil hayvan parkı gibi birçok sosyal yaşam alanı sunuluyor. Eston Şehir Koru’da 25 dönüm üzerinde aktivite ve oyun alanları, 3 bin metrekare üzerinde ise spor, sağlık ve güzellik merkezi yer alıyor.

METRO HATTI VE HIZLI TRENE YAKINLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği lokasyon ile dikkatleri üzerine çeken Eston Şehir Koru; İstanbul 3. havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü şehre bağlayan yollara, metro hattı ve hızlı trene yakınlığıyla avantaj sağlıyor.