Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Mahallem görücüye çıkacak

Polatyol tarafından Bahçeşehir’de konumlandırılan Eston Şehir projesi 14 Kasım Salı günü görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir isimlerinden Polatyol tarafından İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir mevkinde konumlandırılan Eston Şehir projesinin lansmanı 14 Kasım Salı günü saat 10.00- 12.00 saatleri arasında Four Seansons Bosphours Hotel Balo Salonu’nda gerçekleştirilecek.

1+1’den 5+1’e kadar dairelerin yer aldığı projede 1+1 ve 2+1 dairelerin satışları devam ediyor. 1+1 dairelerin fiyatları 299 bin TL ile 314 bin TL arasında değişirken; 2+1 daireler ise 585 bin TL ile 648 bin TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü ise 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede en düşük metrekare fiyatı 4 bin 500 en yüksek metrekare fiyatı ise 5 bin TL olarak belirlendi.

Üçte birinin satışı tamamlanan projedeki dairelerin büyüklükleri 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Proje tamamlandığında Avrupa’da inşa edilen en büyük gayrimenkul projesi olacak. 68 dönüm arazi arasında üzerinde hayata geçirilen projede konutlar yerleştirildikleri konumlara göre Tepe Evler, Yamaç Evler, Sıra Evler, Vadi Evler şeklinde isimlendiriliyor.

Projede 26 bin metrekarelik alan peyzaj alanları için ayrıldı. Doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan projeden ev sahibi olmak isteyenler ister banka kredisi isterse şirket bünyesinden sağlanan krediden faydalanabiliyorlar. Konut kredisine uygun olan projede yüzde 15 indirim ve 60 aya varan yüzde 0.70 faiz oranıyla konut satın alma hakkı tanınıyor. Ayrıca şirket bünyesinden 60 ay vadeli kredi kullanma imkanı da veriliyor.