Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Mahallem projesi 60 aya 0 faiz imkanı sunuyor

Polatyol tarafından geliştirilen, Eston Şehir Mahallem projesinde konut fiyatları 299 bin TL’den başlayarak 1.2 milyon liraya kadar yükseliyor.

İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Eston Şehir Mahallem projesi, son 50 daire için ödeme kampanyası başlattı. Buna göre anında yüzde 15 indirim ve 60 aya kadar 0 faiz indiriminden yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Bahçeşehir'in asıl kimliğini ön plana çıkaran az katlı, yeşille iç içe konseptiyle dikkatleri üzerine toplayan Eston Şehir Mahalle'de son 50 daire kaldı. Bahçeşehir'in en önemli projelerinden biri olan Eston Şehir Mahallem’de anahtar teslimleri eylül ayında yapılacak.

Eston Şehir Mahallem projesinin metrekare fiyatı ise 4 bin 500 TL-5 bin TL arasında değişiyor. Buna ek olarak konut fiyatları 299 bin TL’den başlayarak 1.2 milyon liraya kadar artış gösteriyor. Ayrıca peşin alımlarda anında yüzde 15 indirime ilaveten, yüzde 1 peşin ödeme seçeneğinde, 60 aya 0, 120 aya yüzde 0.45 faiz oranı sunulacak.

Projedeki evlerin tamamı farklı zevk ve dizayn anlayışa göre tasarlandı. Çocuklara güvenli ve özgür bir mahalle ortamı oluşturmak için birtakım önlemler alındı.

Eston Şehir Mahallem projesi, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yollara yakın konumda bulunuyor.