Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Mahallem'de son 10 dairenin satışı devam ediyor

Polatyol'un Bahçeşehir'de inşa ettiği Eston Şehir Mahallem projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. Projede teslimlerin Eylül ayında başlaması planlanıyor.

Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yollara yakınlığıyla dikkat çeken Eston Şehir Mahallem’de dairelerin tamamına yakını satıldı. Son 10 dairenin satışlarının devam ettiği Eston Şehir Mahallem'de yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatıyla daire sahibi olunabilen projede teslimler ise Eylül ayında başlayacak.

Özlenen mahalle kültürünü yeniden başlatmayı hedefleyen Eston Şehir Mahallem, toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu niteliği ile dikkat çekiyor. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor.

Eston Şehir Mahallem’de; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Yeni kampanyası ile ev alırken kazandıran Eston Şehir Mahallem son 10 daire için özel cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor.