Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Euro 2024'e hazırlanan Atatürk Olimpiyat Stat'ının yeni görüntüsü belli oldu

2020 Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapmaya hazırlanan Atatürk Olimpiyat Statı’nın yeni görüntüsüne daire ilk görüntüler geldi.

2020 Yılı Şampiyonlar Ligi finali Türkiye’de gerçekleştirilecek. Büyük finale hazırlanan Atatürk Olimpiyat Stadı da yenileniyor. Stadın yeni yüzünün nasıl olacağı ise belli oldu. Stadın yeni kavuşacağı görüntüsüne ilişkin ilk görseller paylaşılmaya başladı.

EURO 2024 için tamamen yenilenecek olan Atatürk Olimpiyat Stadı’nın nasıl bir yüze kavuşacağına dair ilk bilgiler alındı.

2020 Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapmak için hazırlıklara başlayan Atatürk Olimpiyat Stadı EURO 2024 için sil baştan inşa edilecek.
Atatürk Olimpiyat Stadı 76 bin 761 kişi kapasiteye sahip. 2020 yılından hizmete giren ve 2005 yılında da ilk final ağırlamasını gerçekleştiren

Atatürk Olimpiyat Stadı EUOR 2024 kataloğunda belirtilen kriterler üzerinde yeniden inşa edilerek finale ev sahipliği yapacak.

Yeniden inşa edilerek finale hazırlanan Atatürk Olimpiyat Stadı’nın kapasitesi ise 76 bin 761 kişi seviyesinden 92 bin 208 kişi seviyesine yükseltilecek. Ayrıca Atatürk Olimpiyat Stadı’nın üstü de kapatılarak kapalı stat haline getirilecek.

Yeni Atatürk Olimpiyat Statı’nın 2020 yılında hizmete açılması planlanıyor. Şu anki haliyle kale arkalarından çok fazla rüzgar alan Atatürk Olimpiyat Stat’ı yeniden inşa edildiğinde kale arkasına vuran şiddetli rüzgar da en az seviyeye düşürülmüş olacak.

191 adet yeni loca bölümüne yer verilecek olan Yeni Atatürk Olimpiyat Stadı’nda 20 bin metrekareden fazla ağırlama alanına yer verilecek.

Yeni Atatürk Olimpiyat Statı, toplantı, konser ve konferans gibi etkinliklere de ev sahipliği yapacak.