Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ev kalede tüm iş ve yaşam projelerini tek çatı altında toplayacak

Sektörde bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanan Netkon İnşaat A.Ş. ve TUREP, güçlerini 'Evkalade' için birleştirdi. Evkalade ile aracılık ve komisyon ücretleri tarih olacak

Netkon İnşaat A.Ş. ve TUREP, gayrimenkul pazarlama ve satış sektörüne ivme kazandıracak “Evkalade” platformu için güç birliği yaptı. Kasım ayı içerisinde hizmete girecek olan www.evkalade.com, güvenilir bir bilgi kaynağı olarak, sektöre yeni bir soluk getirecek. Tüm iş ve yaşam projelerinin bir arada sunulacağı platformda, gayrimenkul alıcılarına yatırım ve kazanç fırsatları sunulacak.

Komisyon masrafı ortadan kalkıyor

Gayrimenkul alıcılarını proje ve inşaat firmaları ile doğrudan buluşturan Evkalade, emlak komisyonu ve aracılık ödemesini ortadan kaldıracak bir hizmet sunacak. Evkalade, web sitesi üzerinden konut alımında yüzde 2’lik komisyon indirimi de sağlayarak konut sahibi olmak isteyenlere rahat bir nefes aldıracak.

Yurtdışında uygulanan modellerden ilham alındı

Yurt dışındaki gayrimenkul sistemi modelini Türkiye’ye taşıyan Evkalade Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Karan, gayrimenkul sektöründe satış ve pazarlama hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmayı hedeflediklerini belirterek, “Emlak sektöründe edindiğimiz tecrübeler ışığında gayrimenkul alıcılarının yeni konut projelerine ulaşmada zorluklar yaşadığını gördük. Türkiye genelinde satışta olan yeni iş ve yaşam konut projelerinin bilgi kirliliği olmadan, bir arada sunulduğu bir hizmet ortaya koymak için çalışmalarımıza başladık. Gayrimenkul alıcıları ile proje firmalarını arada emlakçı olmadan, doğrudan bir platformun olmaması bu projenin doğmasını sağladı. Evkalade, Kasım ayında faaliyetine başlayacak, heyecanlıyız” açıklamalarında bulundu.