Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ev kuracak öğrencilere ücretsiz eşya hareketi başladı

Üniversite öğrencilerine ücretsiz eşya hareketi başladı. Öğrenciler, kullanmadıkları eşyalarını vermek isteyenler vatandaşlar sayesinde artık evini ücretsiz kurabilecek.

Ders başı yapmaya hazırlanan öğrenciler için ücretsiz eşya hareketi başladı. letgo, ders başı yapacak 700 bini aşkın üniversite öğrencisi için #ÖğrenciyeEşya iyilik hareketini başlattı ve 'Ücretsiz Eşya' kategorisini kullanıma açtı. Sistem ile birlikte vatandaşlar, kullanmadıkları eşyalarını ücretsiz eşya kategorisine yükleyerek aynı bölgede eşya ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırabilecek.

EV KURMANIN ZORLUĞU GÖZ ÖNÜNE ALINDI

Ailelerinden ayrı bir şehirde okuyacak öğrenciler için en büyük zorluklardan biri ev kurmak. Bunu göz önüne alan letgo, yüz binlerce öğrencinin bu ihtiyacından yola çıkarak #ÖğrenciyeEşya hareketini başlattı. letgo'nun uygulamasına eklenen "Ücretsiz Eşya" kategorisi üzerinden vatandaşlar kullanmadıkları ve öğrencilere ulaşmasını istedikleri eşyaları listeleyebilecek. Böylelikle aynı bölgede yaşayan öğrenciler bu eşyalara ulaşarak, kurdukları öğrenci evlerini ihtiyaçları doğrultusunda tamamlayabilecek.

“KENARDA DEĞİL, ÖĞRENCİNİN EVİNDE DURSUN” SLOGANIYLA YOLA ÇIKTI

Kenarda duracağına öğrencinin evinde dursun sloganıyla yola çıktıklarını belirten letgo Türkiye Genel Müdürü Onur Kavak, “Öğrencilerimiz kendilerine en yakın lokasyondan paylaşılan ürünleri takip edip, talepte bulunabilecek ve sisteme eklenen ürünü ücret ödemeden teslim alabilecek. Kullanılmayan eşyalar, öğrencilerimize ev olacak, üzerlerinden en azından bir yük kalkacak. Bugün evlerini kuracağımız gençlerimiz, yarın ülkemizin geleceğini kuracaklar” dedi.