Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eval İnşaat'ın ilk karma projesi Evalpark'ta satışlara başlandı

Büyükçekmece ve Beylikdüzü'nde butik konut projeleri inşa eden Eval İnşaat'ın Esenkent'te konumlandırdığı yeni projesi Evalpark İstanbul'da satışlara başlandı.

Eval İnşaat'ın en yeni projesi Evalpark İstanbul, düzenlenen lansmanla basına tanıtıldı. Esenkent'te yükselen proje yüksek prim getirisiyle yatırımcının dikkatini çekiyor. 217 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Evalpark İstanbul projesi 43 bin metrekare arsa alanı üzerinde toplamda bin 100 konut ve 30 ticari üniteden meydana geliyor.

Daire fiyatlarının 230 bin 400 TL'den başladığı Evalpark İstanbul'da 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmış farklı metrekarelere sahip 9 daire tipi bulunuyor. Rezidansların ve konutların farklı bloklarda bulunduğu projede konut bloklarında 1+1 daire bulunmuyor. Ulaşım arterlerinin merkezinde kalan projede daire büyüklükleri ise 72 metrekare ile 160 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Yüzde 70'lik kısmı peyzaj ve sosyal donatı alanlarına ayrılan projede yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, tenis kortları, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi alanlar bulunuyor.

Tamamlandığında yaklaşık 4 bin kişiye ev sahipliği yapması beklenen proje Esenyurt bölgesinde, TEM Otoyoluna yakın bir mesafede yükselirken inşaatları bitme aşamasına gelen; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi dev projelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor.

İnşaat çalışmalarının başladığı projenin 24 ayda sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor.