Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evalpark İstanbul yatırımcısına yüzde 20 kazandırdı

Eval İnşaat imzasıyla Esenkent'te yükselen Evalpark İstanbul, satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 20 oranında kazandırdı. Projede satışlar sürüyor.

Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcılarının gözde projeleri arasına giren Evalpark İstanbul projesi yatırımcısına kısa sürede yüzde 20 kazandırdı. 217 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen proje 43 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam bin 190 konut ve 30 ticari ünitenin yer aldığı projede büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Daire fiyatlarının 250 bin TL'den başladığı Evalpark İstanbul'da 36 - 48 aya vade farksız cazip ödeme imkanı sunulurken yatırımcıya nakit ve kredili alımlarda da ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Yakın zamanda açılışı yapılarak hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, muhtemel Kanal İstanbul ve metro hattının da bulunduğu avantajlı bir lokasyonda yer alan proje, bünyesindeki ticari üniteleri ve AVM’siyle Esenkent’in yeni yüzünü oluşturuyor.

23 bin metrekaresini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness alanı, sauna, tenis kortları, çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor.