Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evalpark İstanbul'da ilk kazma vuruldu

Eval İnşaat'ın Esenkent'te yükselen Evalpark İstanbul projesinin temeli atıldı. Projenin satışlarına geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen lansmanın ardından başlanmışti.

Eval İnşaat imzasıyla İstanbul'un gün geçtikçe değerlenmeye devam eden bölgelerinden Esenkent'te hayata geçirilen Evalpark İstanbul projesinin temelleri 7 Haziran 2016 Salı günü düzenlenen törenle atıldı.

217 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen projede bin 100 konutun yanı sıra 30 ticari ünite de bulunuyor. Konut fiyatlarının 230 bin 400 TL'den başladığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu Evalpark İstanbul'da teslimler 24 ay sonra gerçekleştirilecek.

Lokasyonu sebebiyle kısa sürede hızlı bir satış grafiği yakalaması beklenen Evalpark İstanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, tenis kortları, sauna, Türk hamamı, fitness alanı, basketbol sahası ve yüzme havuzu bulunuyor.