Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evim Türkiye Fuarı’na ünlülerden büyük destek

Gurbetçilere Türkiye’de emlak sahibi olma fırsatı sunan Evim Türkiye Fuarı’na ünlü isimlerden büyük destek geldi. Vatandaşlar, ünlü isimlerle tanışma imkanı bulacak.

Almanya Düsseldorf’ta 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Birol Güven, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Wilma Elles, Mr. Jade’in yanı sıra birçok ünlü isim katılacak. Girişlerin ücretsiz olacağı fuarda ziyaretçiler ünlü isimler ile tanışma ve sohbet etme fırsatı da elde edecek.

Evim Türkiye Fuarı; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İst Expo Fuarcılık ortaklığı ile düzenlenecek. Fuar, kolay ve kesintisiz ulaşım olanağı bulunan Messe Düsseldorf’ta gerçekleşecek. Türkiye’de emlak sahibi olma hayali kuran vatandaşlar, Evim Türkiye Fuarı’nda istedikleri özellikteki konut, iş yeri ve dükkân seçeneklerini inceleyecek ve kendilerine en uygun şartlarda satın alma imkânı bulacak.

Her bütçeye uygun emlak seçeneklerinin bulunduğu Evim Türkiye Fuarı’nda, sürpriz hediyeler ve ikramlar da sunulacak. Katılımcı markalar en cazip ve avantajlı projelerini fuara özel olarak ziyaretçilere sunacak. Bununla birlikte gayrimenkul firmaları, bankalar ve değerleme uzmanlarının da katılacağı fuarda farklı gelir grubuna hitap eden pek çok proje tanıtılacak.