Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evim Türkiye Fuarı’ndan sektöre 500 milyon TL destek

Almanya’daki Evim Türkiye fuarı ile birlikte gayrimenkul sektörüne 500 milyon TL’lik destek sağlandı. Firmalar, ilgiden ve satışlardan memnun olduklarını belirtti.

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı Almanya’nın Düsseldorf kentinde üç gün boyunca gurbetçilerle gayrimenkul firmalarını buluşturdu. Posta’da yer alan habere göre fuarı 6 binden fazla kişi ziyaret etti. Firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL’ye ulaştı, 100 milyon TL'ye yakın ise satış işlemi fuar sırasında gerçekleşti.

SATIŞ BAĞLANTISI 400 MİLYON LİRAYA ULAŞTI

Fuarda özellikle dün konut ve dükkan satışında artış yaşandı. Gurbetçilerin özellikle Antalya gibi tatil merkezlerinden konut alımıyla ilgili firmalarla satış bağlantıları yaptıkları ifade edildi. Fuara katılan 76 gayrimenkul firmasından alınan bilgilere göre, firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL'ye ulaştı. 100 milyon TL'ye yakın satış işlemi de fuar sırasında yapıldı. Yüzlerce projeyi bir araya getiren fuar ile birlikte Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon TL’lik destek sağlandı.

AVRUPA'NIN HER YERİNDEN FUARA KATILIM OLDU

Fuara Almanya'nın yanı sıra Hollanda, Fransa, Belçika başta olmak üzere Avrupa'nın birçok noktasından gurbetçiler katılım gösterdi. Fuara gelen yabancıların sayısı da dikkatlerden kaçmadı. Fuarda yer alan firmalar ilgiden, satışlardan ve satış bağlantılarından memnun olduklarını dile getirdi.