Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evim Türkiye Fuarı’nın ikincisi Haziran’da gerçekleşecek

Evim Türkiye Fuarı’nın ikincisi geliyor. Haziran’da Almanya’nın Essen kentinde yapılacak fuar için çalışmalara hız verildi. Detaylar haberimizde…

Almanya’da düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ilki hem gayrimenkul sektörü temsilcilerinden hem de ziyaretçilerden tam not alınca 2’nci fuarın hazırlıkları şimdiden başladı. Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre, ilki Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen fuarın ikincisi, haziranda Essen şehrinde yapılacak.

ZİYARETÇİLER İSTEDİ

Evim Türkiye Fuarı’na yoğun ilgi gösterilmiş, kapıda uzun kuyruklar oluşmuştu. Hem firmalar hem de Avrupa’da yaşayan Türkler yeni fuarların gerçekleştirilmesini talep edince çalışmalara hız verildi. İkinci fuara, ilkinden daha fazla firmanın ve ziyaretçinin katılması bekleniyor.

BAKANLIKTAN KATKI

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Evim Türkiye markası adı altında yapılan ilk fuarın yoğun ilgi gördüğünü ifade etti. İkinci fuara da destek verdiklerini söyleyen Murat Kurum, hem firmaların hem de ziyaretçilerin fuardan mutlu döndüğünü dile getirdi. Bakan Kurum, fuar ile birlikte hem Almanya’daki vatandaşların memleketlerinden ev sahibi olduğunu hem de kârlı bir yatırım yaptığını belirtti.

HIZLI VE GÜVENLİ

Fırsatı değerlendirmek isteyen vatandaşları ikinci Evim Türkiye Fuarı’na davet eden Bakan Murat Kurum, yurt dışında yaşayan Türklerin güvenli ve daha hızlı gayrimenkul satın alabilmesi için 12 ülkeye tapu ve kadastro temsilcilikleri de açılacağını da sözlerine ekledi. Kurum, ilk temsilciliğin ise Berlin’de açıldığını ifade etti.