Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Evim Yüksekdağ projesinde fiyatlar 320 bin liradan başlıyor

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden olan Esenyurt'ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesinde 50 ay sıfır faiz kampanyası başladı.

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. imzasıyla Esenyurt'ta yükselen Evim Yüksekdağ projesinde yeni bir kampanya başladı. Bölgenin en yeni projelerinden biri olan Evim Yüksekdağ'da başlayan kampanya kapsamında projeden daire sahibi olmak isteyenler faiz ödemeden 50 ay taksitle konut satın alabilecekler.

Daire fiyatlarının 320 bin liradan başladığı Evim Yüksekdağ projesinde 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Satışların tüm hızıyla sürdüğü proje 90 metrekare ile 148 metrekare arsında değişen geniş daireleriyle dikkat çekiyor. 2 adet 20 katlı ve 1 adet 21 katlı 3 blokta toplam 363 konuttan oluşan proje 11 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Projede ayrıca 2 bin metrekarelik bir alanda 9 ticari ünite de yer alıyor.

Özellikle geniş ailelerin ilgi gösterdiği projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna ve kamelya mevcut.